Rum Plantation – jak możesz go pić?

Gdy tylko temperatury na zewnątrz zaczynają osiągać większe liczby, zaczynamy myśleć o spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Niedługo po tym, restauracje rozpoczynają rozkładanie ogródków, na których czas mija w niezwykle przyjemnej atmosferze. Tym bardziej, jeśli delektujemy się dobrym koktajlem. Pieniądze nie rosną jednak na drzewach, dlatego warto nauczyć się samodzielnego robienia pysznych drinków. W tym artykule, ich bazą będzie rum Plantation.

Jakie drinki można w łatwy sposób stworzyć z rumu Plantation?

Picie drinków kojarzy nam się raczej z wyjściem na miasto i odwiedzaniem różnorodnych restauracji czy pubów. Mało kto wie, że większość z nich można bardzo łatwo stworzyć samodzielnie w zaciszu własnego domu. Jeśli dodatkowo posiadamy shaker, lista powiększa się o jeszcze więcej pozycji. Koktajl, który zna chyba każdy z nas to oczywiście Mojito. Jedyne czego będziemy potrzebować to rum, mięta, limonka, woda gazowana oraz syrop cukrowy. Całość należy dokładnie zmieszać i gotowe! Inną przepyszną pozycją jest Cuba libre. Tutaj sprawa jest jeszcze prostsza, ponieważ potrzebujemy zaledwie 3 składników. Rum, limonka oraz Coca-cola. Orzeźwienie gwarantowane. Jeśli posiadamy wcześniej wspomniany shaker, warto poeksperymentować z różnorodnymi sour’ami. Tutaj możemy na spokojnie puścić wodzę fantazji i mieszać rum z najróżniejszymi syropami owocowymi oraz sokiem z cytryny.

Rum Plantation – alkohol idealny na każdą porę roku

Nie ma chyba alkoholu tak uniwersalnego jak rum. Jego smak oraz właściwości pozwalają na picie go zarówno z zimnymi, jak i ciepłymi napojami. Zimą idealnie sprawdzi się jako dodatek do ciepłej herbaty z miodem, a latem w formie wyżej wspomnianych koktajli. Chcąc zakupić butelkę rumu Plantation na własny użytek, warto odwiedzić stronę https://swiat-whisky.sklep.pl/61-rum. Znajdziemy tam jednak nie tylko ten rodzaj trunku, ale również wiele innych, których aż grzech nie spróbować. Pobudź swoje barmańskie umiejętności i zacznij eksperymentować ze smakami!

About the Author: admin

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *