Jak się przygotować na festiwal muzyczny?

Jeżeli przed tobą twój pierwszy festiwal, na pewno zastanawiasz się jak się do niego przygotować i co powinieneś ze sobą zabrać. Festiwal muzyczny to wydarzenie, które na długo zostaje w pamięci, gwarantując nam cudowne wspomnienia i wrażenia.

Przygotowanie na festiwal

Kilkudniowe festiwale zazwyczaj wiążą się ze spaniem na polu namiotowym, dlatego bardzo ważne, abyś zabrał ze sobą namiot i śpiwór. Dodatkowo możesz zabrać ze sobą matę kempingową lub materac powietrzny. Przyda ci się także młotek do rozbijania namiotu, worki na śmieci, latarka z naładowaną baterią i nóż kieszonkowy. Spakuj również jedzenie i zapas wody pitnej.

Co zabrać ze sobą na festiwal?

Kiedy spakujesz już wszystkie niezbędne rzeczy do spania, czas na spakowanie środków higieny osobistej i ubrań. Zazwyczaj na polach namiotowych występują sanitariaty, dlatego nie powinieneś się martwić. Zabierz ze sobą żel pod prysznic i szampon, mokre i suche chusteczki, papier toaletowy, szczoteczkę i pastę do zębów, dezodorant, środki do dezynfekcji, klapki kąpielowe, ręcznik. Nie zapomnij spakować również apteczki i leków przeciwbólowych. Pakując ubrania pamiętaj przede wszystkim o wygodzie. Do torby wrzuć rzeczy na każdy rodzaj pogody. Spakuj bieliznę, koszulki, krótki i długie spodnie, kurtkę przeciwdeszczową, wygodną parę butów i kalosze. Nie zapomnij zabrać okularów przeciwsłonecznych i kremu z filtrem.

Podstawowe rzeczy, które trzeba zabrać na festiwal

Najważniejsze, abyś zabrał na festiwal bilet, dowód tożsamości, telefon i power banka, ponieważ nie zawsze jest możliwość naładować go tradycyjną metodą, za pomocą ładowarki. Na większości festiwali nie ma możliwości płacenia gotówką, dlatego warto wpłacić ją na konto. Upewnij się, że masz jej wystarczającą ilość na koncie bankowym. Takie rzeczy noś zawsze przy sobie i nie zostawiaj ich w namiocie bez opieki.

About the Author: admin

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *